Gdzie uzyskam wizę do Kanady?

Zdobycie wizy do Kanady w żadnym wypadku nie jest zadaniem bardzouciążliwym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Poniższy materiał to odpowiednia sugestia dla wszystkich osób, które w najbliższym czasie potrzebują wybrać się do Kanady, lecz nie mają zielonego doświadczenia w jaki sposób nabyć wizę.

O czym należy pamiętać? – Kanada wiza
Na początku należy wspomnieć o fakcie, że wiza do Kanady> jest żądana nie tylko w razie przyjazdu do tego ładnego państwa, ale w ciągu wycieczki przewozem. Polacy, którzychcą odwiedzić Kanadę jedynie w celach turystycznych nie potrzebują tradycyjnej wizy. W Współcześnie niezbędny jestwyłącznie zaświadczenie eTA (electronic Travel Authorization), który można pozyskać online, bez potrzeby opuszczania zdomu.

eTa do Kanady online

Uzyskanie poświadczenia eTA zajmuje rzeczywiście kilka minut oraz co najlepsze wszystko można wypełnić za pośrednictwem Internetu. Elektroniczna wiza Kanada jest w związku z tym kolosalną oszczędnością czasu, gotówki i znacznych nerwów. By zdobyć potrzebne zaświadczenie trzeba wypisać specjalny podanie, które, wolno wyszukać na www etacanadaonline.com/pl/. Podanie można wyszukać również na stronie ambasady Kanady, ale niestety dający się wykorzystać jest w tym miejscu wyłącznie w języku angielskim oraz francuskim. Po wypełnieniu wniosku trzeba odpowiedzieć na kilka bezproblemowych pytań (np. czy byliśmy zatrzymani, czy posiadaliśmy kontakt z osobami chorymi na tuberkulozę itp.). Do pozyskania zaświadczenia eTA wymagany jest paszport a także mejl, na który otrzymany poświadczenie eTA.

Ile zapłacę za eTA?

eTA do Kanady to koszt mniej więcej 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Opłaty wolno rzecz jasna w użyteczny sposóbdokonać internetowo za pomocą karty kredytowej. Pamiętać trzeba również o tym, że za pomocą eTA możemy w Kanadzie zatrzymywać się maksymalnie do 6 miesięcy. Warto wtrącić również o tym, że dokument obowiązujący będzie przez okres 5 lat od czasu wyrobienia. Wyjazd odbywa się jedyniena podstawie paszportu, toteż nie ma potrzeby drukowania otrzymanego e-mailem dokumentu.

eTA do Kanady

Elektroniczną wizę jest dozwolone zarejestrować online zaledwie jeden raz,poszczególnej osobie. W praktyce implikuje to, że 5-cio osobowa rodzina podróżując do Kanady ma obowiązek wypełnić formularz pięciokrotnie. Jak nadmieniono powyżej wiza jest aktualna wyłącznie w czasie 5 lat, lecz jeżeli nasz paszport przedtem straci ważność, toautomatycznie wiza także przestanie mieć moc wiążąca. Czas otrzymywania elektronicznej wizy trwa tradycyjnie od 1 do 3 dni. W trakcie wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być obowiązujący co najmniej 180 dni po dacie ukończenia podróży.

You May Also Like

About the Author: rootmaster

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *