Jak się spędza wieczór panieński

To już tradycja, że ostatni wieczór przed obowiązującym wydarzeniem w życiu, którym bez wątpliwości jest ślub, kobiety i mężczyźni spędzają na szalonej zabawie. To tego rodzaju chwila oddechu przed scaleniem się na stałe z tym jedynym/tą jedyną. Słowo „szalony” jest tu użyte nie dosłownie, w końcu chodzi o porządną zabawę i dobre „pożegnanie wolności”, jak często określają to realizatorzy i uczestnicy takich zabaw.
W damskim towarzystwie niesłychanie modne są wieczory panieńskie w klubach, gdzie jedną z atrakcji jest striptiz męski wrocław . Niegdyś traktowany z wielką dozą nieufności lub wprost wyśmiewany, ten sposób zyskiwania pieniędzy przez mężczyzn stał się niesłychanie modny w dzisiejszych czasach. W końcu mamy równouprawnienie, skoro mężczyźni oglądają striptizerki, z jakiego powodu kobiety nie miałyby oglądać ciekawych męskich ciał. Wieczór panieński kojarzy się z zakończeniem pewnego etapu w życiu i uważany jest jak ostatnie szaleństwo przed poważnym życiem, wskutek tego też panie ogromnie często decydują się na taką formę jego spędzenia.


Kluby z męskim striptizem zatrudniają rosłych, zgrabnych i pewnych siebie młodych mężczyzn ażeby zabawiali kobiety, które w ten sposób przyjemnie spędzają czas. Młode Panie tuż przed zamążpójściem są już odpowiednio wyuczone przez starsze koleżanki, jakie w sposób przerysowany lub zupełnie poważny opisują uroki życia małżeńskiego. Młodość musi się wyszaleć, jak to mówią, zatem dziewczyny ochoczo planują wieczory panieńskie w klubach z męskim striptizem. Taka forma spędzania ostatniego wieczoru jako kobieta niezamężna ma także swoje ograniczenia, wynikające choćby z zasad panujących w takich lokalach. Flirtować można, jakkolwiek kontakty cielesne są zakazane. Chodzi o zabawę i o iluzję, że wszystko jest dozwolone, istnieje nawet niepisana dewiza mówiąca, że to, co wydarzyło się na wieczorze panieńskim nie liczy się w ostatecznym rozrachunku i wręcz nie mówi się o tym późniejszemu współmałżonkowi.
Popularność takiego typu wieczorów panieńskich wiąże się także z tym, że człowiek potrzebuje zapewnienia o swojej atrakcyjności, a męski striptizer patrzący z podziwem na młodą narzeczoną na pewno takie uczucie dostarcza. Dla wielu dziewczyn to szalenie przyjemne pożegnanie panieństwa.

Na podstawie: striptiz męski katowice

You May Also Like

About the Author: rootmaster

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *