Jak uzyskać eTA do Kanady?

e–Wiza do Kanady

Wyjazd do Kanady to poważne przedsięwzięcie finansowe i logistyczne. Zorganizowanie biletów w dobrej cenie warto poprzedzić uzyskaniem eTA Kanada – to inaczej e-wiza do Kanady, zaświadczenie będące opisem planowanej wycieczki, który musi być zaakceptowany przez władze Kanady.
Formalność nie jest wieloaspektowa, ale wymaga dostępu do komputera. Jednostki, które mają z tym problem mogą skorzystać z pośrednictwa wizowego – usługa e-wiza do Kanady jest w ofercie mnogich biznesów online.

Bez eTA wjazd zakazany

Choć między Polską i Kanadą od lat istnieje consensus o swobodnym podróżowaniu bezwizowym, to każdy kto posiada chęć pokonać kanadyjską granicę powinien wcześniej pozyskać afirmację władz za wykorzystaniem dokumentu zwanego Elektroniczną Autoryzacją Podróży (eTA – Electronic Travel Authorization). Bez autoryzacji osiągniętej przed podróżą każdy jest narażony na negację zgody na wejście. Wydanie wielu tysięcy złotych na bilet jest w stanie okazać się lokatą straconą. Odpowiedniej z kilkudniowym a najlepiej dwu tygodniowym wyprzedzeniem wypełnić formularz eTA Kanada.

W jaki sposób zdobyć autoryzację podróży

Wiza do Kanady internetowo potrzebuje posiadania ważnego paszportu, kardy płatniczej, poczty elektronicznej. Aplikacja eTA jest odpłatna.
Ukończenie wniosku jest raczej łatwe, ale jednostki niewprawione w obsłudze generatorów wniosków webowych lepiej niech powierzą usługę uzyskania autoryzacji odpowiedniej agencji wizowej.
Wyjazdy grupowe czy rodzinne nastręczają dostarczenia tylu wniosków i również tylu oddzielnych należności wizowych, ile osób liczy rodzina bądź zespół.
Dobrze wypełniony wniosek konfirmowany jest z zasady po paru minutach. W przypadku jakichkolwiek niepewności władze Kanady posiadają upoważnienie poprosić o dokumenty uzupełniające. Rozpatrzenie wniosku może trać do 72h lub dłużej – stąd ważne jest zdobycie eTA do Kanady z zakładką czasową, by nie było trudnosci z anulowaniem rezerwacji na samolot.

Inni sprawdzali także:
eTA Kanada.

You May Also Like

About the Author: rootmaster

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *